Hydrotech Systems

48 saatlik tesis kapanma süresi içinde, verimliliğin
garantili normale getirilmesi için hava
ön ısıtıcı ve gaz-gaz ısıtıcı temizleme


Hydrotech Systems

Hydrotech Systems

Hydrotech Systems


Şirket Profili


Hydrotech® Systems Limited, sanayi temizleme sistemleri tasarımı ve yapımı amacıyla 1984 yılında kurulmuştur. Şirket Ljungström ® ve Rothemühle®  döner yenilemeli hava ön ısıtıcıları dahil olmak üzere, her türlü ön ısıtıcıları temizleyen uzman otomatik hava ön ısıtıcı ve FGD gaz-gaz ısıtıcı temizleme yükleniciliğinde dünya pazarı lideri olarak kurulmuştur.
 
Hydrotech 17’den fazla ülkede tüm önemli enerji üreticilerine hizmet vermektedir ve ilgili tüm taraflara en az zahmetle dünya çapında taahhütleri kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Hydrotech ayrıca geniş aralıkta sanayi temizleme problemlerine çözümler bulmada çeşitli müşterilerle çalışmaktadır.
 


Enerji santrali emisyonları ve temiz kömür teknolojisi

Bir enerji santrali ne kadar verimli olursa, bu santralin enerji üretmek için gerektirdiği yakıt azalır ve böylece santral verimliliği, atmosfere bırakılması potansiyel olarak mümkün olan daha düşük karbon emisyonları (CO2) hacminin gerçekleştirilmesinde önemlidir. Hydrotech’in hava ön ısıtıcı temizleme sistemi, enerji santrali verimliliğine doğrudan bir etkiye sahip kirlenmeyi ortadan kaldırır. Temiz Hava ön ısıtıcıları, emisyon düzeylerinin daha iyi yönetimiyle sonuçlanan gaz ve hava sıcaklıkları için daha iyi kontrol sağlar.
 
Düşük karbon emisyonuna ek olarak, FGD (Baca Gazı Kükürtünün Giderilmesi) santrallerinin kurulumu sayesinde, kömür yanmalı enerji santrallerinde sülfür dioksit (SO2), partiküller ve nitrojen oksit (NOx) emisyonlarında çok büyük azaltılması taahhüt edilir. Hydrotech gaz-gaz ısıtıcılı temizleme sistemi kirlenmenin giderilmesi ve FGD birimlerinin verimliliğinin normale getirilmesi için kullanılır.
 
Dünya çapındaki enerji santrallerinde yaygın uzmanlık
 
Bir şirket sadece çalışanları kadar iyidir ifadesi herkesçe bilinen bir gerçektir. Hydrotech birçok çalışanının 15’yıldan fazla bu şirkette çalışmasından, birçoğunun birden fazla dil bilmesinden ve dünya çapındaki enerji santralleri hakkında kapsamlı bir deneyime sahip olmasından gurur duyar.  
 
Hydrotech’in hava ön ısıtıcı ve gaz-gaz ısıtıcılı enerji santrali temizlemede uzmanlığı rakipsizdir.  Hydrotech kullanımında hazır bulunan yüksek basınçlı pompalar ve araçlar filosuna sahiptir ve dünyadaki herhangi bir yerden temizleme talebine en kısa sürede karşılık verebilmektedir.
 
Hydrotech temizleme durumları problemlerini çözebilen, yeni ve farklı temizleme problemlerinin analiz edilmesi zorluklarını kabul edebilen ve pratik çözümler geliştirebilen bir şirket olarak itibarından son derece gurur duymaktadır. 
 
 
Hydrotech Systems © Hydrotech Systems 2007. All rights reserved.